Cautam colaboratori la nivel national

Quad Tek Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania noastra, cauta colaboratori in toată tara pentru dezvoltarea ulterioara ad activității. Quad Tek Srl ofera servicii web design, email marketing, e-commerce, copywrite, mentenata web, optimizare si SEO.
Oferim contract de colaborare si comision atractiv in baza numarului de clienti.
Responsabilitati job:
- promovarea si vanzarea pachetelor de servicii ale companiei
- contactarea potentialilor clienti
- negocierea si incheierea de contracte
- derularea activitatii conform politicii companiei

CERINTE

- realizarea obiectivelor de vanzari lunare
- capacitate de analiza si sinteza,
- cunoștințe PC (Word, Excel,Email)
- orientare spre client
- putere de convingere, tenacitate
- seriozitate
- persoana dinamica si optimista

BENEFICII OFERITE

- baza de date clienti
- comision corelat cu performantele personale
- mediu de lucru profesional
- bonus pentru indeplinirea targetului sau rezultate deosebite
- training si suport continuu

Quad Tek Srl a luat nastere in anul 2013 si pana in prezent am reusit sa onoram cu succes 23 de contracte de Webdesign, SEO, Asistenta IT, Administrare, Mentenanta si Email marketing contracte atat pentru piata din Romania cat si in Italia sau Uk.
Oferim servicii complete si nimic nu este lasat la voia intamplari.