Cautam Category Manager

Pronto Express

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana pe care o cautam se va ocupa de o categorie de produse unde va avea urmatoarele responsabilitati:
- concepere planograme pentru mercantizarea produselor corect
- stabilire politica preturi
- listare/delistare produse
- urmarire viteza de rotatie a produselor
- negociere cu furnizorii
- cresterea rulajului
- cresterea marginei de adaos
- propunere de produs/e pentru flyer(promotie interna) din categoria pe care o are in responsabilitate
- stabilire produse listate in categorie in functie de locatie si de vad comercial

CERINTE

- cunostinte foarte bune de MS Office
- experienta in domeniu pe aceeasi pozitie
- persoana trebuie sa fie proactiva
- studii superioare in domeniu reprezinta un plus
- experienta in programul de gestiune Magister reprezinta un plus

Depuneti CV-ul doar daca aveti experienta in domeniul retail alimentar. CV-urile primite fara experienta vor fi respinse automat.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv format din parte fixa + bonusuri din performanta.
- telefon de servici
- laptop
- decontare transport

DESCRIEREA FIRMEI

Viziunea

PRONTO va ajunge lider pe piața magazinelor de proximitate din București prin:

Calitate si Dinamism
Creativitate si Pasiune

Misiunea

Vom face tot ce ne sta in putinta pentru a creste calitatea vieții bucureștenilor, aducându-le aproape de casa aproape tot ce au nevoie pentru ei si familia lor, pentru a putea cumpăra de la noi repede si bine.
Valori

INTEGRITATE: in tot ceea ce facem respectam valorile etice fundamentale
SATISFACTIE: urmarim excelenta si intelegem ca binele este dusmanul excelentei
DINAMISM: alegem sa ne facem treaba repede si bine
CULTURA ANTREPRENORIALA: munca si ideile noastre creeaza dezvoltare personala si a firmei.
RESPONSABILITATE SOCIALA.