Cautam bona, zona Gara de Nord

Acceda

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam bona pentru un copil in varsta de 1 an, program 10h/zi de luni pana vineri, zona Gara de Nord.

CERINTE

Se cere persoana educata, cu rabdare, calda, intre 40 - 59 ani, nefumatoare, cu cel putin experienta cresterii propriilor copii, constituie un avantaj daca este persoana vorbitoare de limba franceza.

Tel: 0723.289.114

BENEFICII OFERITE

Salariu avantajos.
Mediu placut de lucru

Acceda - firma de recrutare, selectie si plasare de forta de munca va faciliteaza GRATUIT gasirea unui loc de munca in Bucuresti in domeniul personalului casnic:
- bone/bona/babysitter
- menajere/menajera
- persoane ingrijire bolnavi/batrani

Cerinte: experienta pe un post similar / inclinatie nativa pentru a lucra in domeniu.

Persoanele interesate sa lucreze in Bucuresti sunt rugate sa trimita CV la office@acceda.ro.

Persoanele interesate sa lucreze in orice locatie din tara sau din strainatate sunt invitate sa isi completeze CV pe site-ul de recrutare www.bonamenajbatrani.ro, pentru a putea fi contactate direct de familiile angajatoare.