Cautam bona pentru Razvanel ( 9 luni), zona Cismigiu, 2000 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam bona pentru Razvanel, ce are 9 luni si locuieste in zona Cismigiu. Programul va fi de 8-10 ore, L-Vi. Bona va avea grija doar de el, il va scoate la plimbare, hrani, ii va citi povesti. Salariul este de 2000 lei, negociabil.
Bona ideala trebuie sa fie o persoana iubitoare, blanda, calma, nefumatoare, ce isi doreste sa lucreze pe termen lung. Angajarea este imediata!

CERINTE

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in recrutarea de personal la nivel national si international in domeniile contabilitate, achizitii, administratie, logistica si recrutare de personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.