Casting sedinte foto-cataloage produse make-up si vopsea par, site-uri/cataloage haine, reclama pasta de dinti, figuratie reclama telefonie, telenovela romaneasca si videoclipuri

On Vogue Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim job-uri precum : roluri figuratie telenovele romanesti, reclame pasta de dinti, telefonie mobila, margarina, detergenti, aparitii in videoclipuri sau sedinte foto (par, dantura, unghii, parti ale corpului) pt cataloage produse, site-uri / cataloage de haine on-line sau pt hipermarket-uri, asistente in cadrul emisiunilor de divertisment, matinalelor..
Pentru a vedea proiectele in desfasurare te rog acceseaza: http://blog.onvogue.ro/?p=2057 respectiv http://www.facebook.com/pages/On-Vogue/201473877484?sk=wall.

CERINTE

- aspect fizic placut, ambitioasa, cu dorinta de a se afirma si a-si construi o imagine/cariera;
- sociabila, carismatica, vorbareata, zambitoare, creativa si cu o atitudine pozitiva ;
- punctualitatea si seriozitatea sunt necesare in acest domeniu.
-experienta nu este necesara

BENEFICII OFERITE

* program flexibil
* domeniu atractiv, al showbiz-ului si televizunii, monden
* posibilitatea de a se alatura echipei stabile a agentiei, de a face o cariera in domeniu
* participarea la evenimetele companiei(evenimente mondene, lansari de produse, concerte,petreceri ale colaboratorilor)
* sediu situat ultracentral

On Vogue Management (www.onvogue.ro si http://blog.onvogue.ro/) cu diviziile Modele, Hostesse, Promoteri / BTL, Casting film si reclame, recruteaza fete ce vor alcatui echipa de baza pentru fiecare din categoriile mentionate anterior. Cu aceste fete Agentia va colabora la evenimentele in care este implicata alaturi de colaboratorii si clientii sai.

Experienta noastra acumulata in 6 ani de activitate, calitatea serviciilor si profesionalismul personalului (incluzand fotografi, stilisti, make-up artisti, si designeri de prestigiu) se reflecta in portofoliul de clienti internationali si locali :
- posturi de televiziune si trusturi media: Antena1, Pro Tv, Euforia TV, Antena3, Prima, TVR 1, TVR 2, TVR i, B1 TV, MTV, U TV , National TV, Sanoma Hearst (Beau Monde, Femeia, Cosmopolitan, Esquire, Harper’s Bazaar, Casa si Gradina, Femeia de azi, FHM, Mami, Story, National Geographic, Sensa);
- agentii de publicitate, BTL si PR: TBWA / Merlin, Foote Cone & Belding, Proximity, Medes Advertising, Integral Group Media, Communique Media, DC Communication, Action Global Communications, Look Now (Italia), Expo 24 Plus, Skepsis Advertising, Headvertising, Add Promotion, Solka Infinity, Set Events, Smart Point, Dream Events, Auto Media;
- organizatori de targuri si evenimente: Romexpo, Euroexpo, Expotek, Les Nouvelles Esthetiques, Romaero, Art Expo, Inter Expo, World Trade Plaza, DK Expo, Teatrul National Bucuresti, Muzeul Taranului Roman, Power Marine, Arenele Romane, Sala Polivalenta, Avanz fairs&Events, Organizatia Salvati Copiii, WTC;
- companii multinationale de cosmetice si FMCG: Avon Cosmetics, L’Oreal, MAC, Unilever;
- retaileri si designeri: Anchor Grup, Winmarkt Shopping Center, Magazinul Unirea, Liza Panait, Mihai Albu, Galina Pinzaru, Lena Criveanu, Mihaela Drafta, Rita Muresan, Clara Rotescu, Elegance, Ypekiol, Triumph, Ciel, Outerwear;
- companii multinationale de telefonie si comunicatii: Cosmote, Orange Romania, Vodafone;
- reprezentante si firme din industria auto: Citroen Romania, Hyunday Motors, Tiriac Auto, Porsche Romania, Romcar Auto, United Motors, Automobile Bavaria, Rompetrol, Petrom-OMV, Jaguar;
- alte companii: Cristalex, Cotnari, BAT Romania, JTI, Titan, Blue Air, Assa Abloy Romania, Panasonic, Consult-Line, Ralcom Exhibitions, AM Plus International.