CASTING EMISIUNE TV

Closer Look MP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Casting pentru o emisiune reality-show care vine in sprijinul mamelor singure, tatilor singuri, femei si barbati singuri, persoane dornice sa isi gaseasca o relatie stabila si serioasa si care accepta provocarea de a petrece cate o zi din viata lor obisnuita cu un potential partener, astfel ca la finalul perioadei de filmare si de „probe” sa fie capabili sa faca o alegere clara si motivata.

O emisiune reality-show matrimoniala care imbina si genul unei emisiuni de tip concurs pentru ca in urma celor 5 zile de filmare si implicit de selectie a celor ce participa in postura de posibili parteneri se va obtine un „premiu” absolut inedit si anume: regasirea dragostei si descoperirea partenerului de viata potrivit.

CERINTE

La aceasta emisiune apeleaza parinti singuri care isi vor gasi „jumatatea” la sfarsitul filmarilor si care trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii :
• sa fie o persoana divortata, vaduva sau neimplicata in vreo alta relatie serioasa de ordin sentimental;
• sa aiba varsta intre 27 si 40 de ani ( 45 de ani in cazul domnilor ) ;
• cu sau fara copii ;
• sa manifeste disponibilitate pentru colaborare si pentru filmare timp de 5 zile.

BENEFICII OFERITE

PREMII

DESCRIEREA FIRMEI

casa de productie emisiuni tv