Castiguri nelimitate pe timp de criza cu AVON!

SC CONSULTING DANA GOLD SRL - Partener AVON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana ambitioasa, comunicativa si iti doresti obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut? Daca da, si iti plac si produsele cosmetice atunci e timpul sa devii reprezentant AVON.Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu Avon va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.
Pentru a vizualiza brosura si a vedea ultimele oferte vizitati site-ul www.avoncosmetics.ro.

De ce sa nu fii chiar tu? De ce nu astazi!!! Astazi este ziua unui inceput indraznet alaturi de AVON, the Company for Women.
Fii propriul tau Sef! Iti oferim oportunitatea de a colabora cu noi.Tu trebuie doar sa strangi comenzi (minim 110 lei) de la clientii tai (colegi de scoala, de serviciu, prieteni, rude, etc.) pe baza brosurii primite de la noi.

CERINTE

Responsabilitati:

* prezentarea brosurii AVON si promovarea produselor in cercul de cunostinte, vecini, rude, prieteni, colegi de scoala sau de serviciu
* plasarea comenzilor on-line sau telefonic
* distribuirea produselor catre persoanele care au comandat
* plata contravalorii produselor in maxim 18 zile de la plasarea comenzii

Persoanele interesate vor fi contactate in maxim 8 ore si vor primi gratuit, personal sau prin posta, pachetul de inscriere AVON, continand brosuri si materiale explicative.

BENEFICII OFERITE

inscriere GRATUITA
* comision intre 15%-30%
* produse CADOU in primele luni de activitate
* livrarea produselor comandate se face la domiciliu sau in oricare alt loc, chiar si in 24 de ore, in intervalul orar dorit
* termen de plata flexibil - pana la 18 zile de la plasarea comenzii (produsele pot fi achitate si on-line)
* telefonie mobila cu tarife speciale si pana la 1.320 de minute incluse
* card Avon pentru cumparaturi cu asigurare medicala atasata, in valoare de 5.000 de lei (in cazul diagnosticarii cu cancer la san), cu perioada de gratie de pana la 50 de zile
* posibilitate de promovare RAPIDA
* GARANTIE 100% pentru produsele comandate
* cursuri on-line de frumusete

Daca va inscrieti pana pe 24 martie veti primi cadou un colier delicat cu pandantiv in forma de inima, la comanda de minim 220 lei din brosura.

Cu AVON veti reusi sa va indepliniti visele! Vino in echipa noastra si vei avea numai de castigat!!!

*Aplicati CV-ul dvs.acum sau trimiteti un mail la danaavonista@yahoo.com

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii de coordonare vanzari produse cosmetice