CASTIGA FULL TIME MUNCIND PART TIME!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma comercializeaza produse naturale: parfumuri de firma pe baza de licenta, produse de machiaj si ingrijire a corpului, produse de aromaterapie, produse pentru intretinerea curateniei casei, suplimente nutritive si produse pentru vindecarea afectiunilor precum: reumatism, varice, hemoroizi etc.

Vanzarea produselor din usa-in-usa, in cercul de cunostinte si prieteni etc.

CERINTE

Ai 1-2 ore libere pe zi?
Esti o persoana comunicativa, cinstita si muncitoare?

TU esti persoana pe care o cautam!
Alatura-te acum echipei noastre tinere si dinamice!

- Lipsa de experienta NU constitue un dezavantaj!

BENEFICII OFERITE

SE ACORDA DOAR COMISION IN FUNCTIE DE REALIZARI

CASTIGURI:
- 25% economie la produsele pe care le folosesti zi de zi
- 8-50% castig din cumparaturile facute de cunoscutii tai, daca le spui si lor despre acvitatea pe care o desfasori!
- primesti cadouri la fiecare cumparatura
-premii: excursii in strainatate si cursuri de instruire
- trainaing Gratuit!