CASIERI TREZORIERI

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cea mai mare retea de supermarket-uri prezente
in 5 localitati, comercializand produse de larg consum, cautam URGENT pentru Bucuresti datorita extinderii
Responsabilitati
Efectueaza incasari si plati pe baza de documente justificative;
Incaseaza banii proveniti din vanzarile din magazin pe baza monetarului intern;
Elibereaza orice suma de bani precum avansuri spre decontare, salarii etc;
Verifica corectitudinea deconturilor depuse de catre angajati pe baza documentelor justificative atasate;
Intocmeste zilnic registrul de casa;
Depune zilnic la banca toti banii din incasari;
Efectueaza platile catre terti;
Intocmeste rapoarte zilnice referitoare la toate platile si incasarile si situatii specifice referitoare la comisioane bancare, plati catre anumiti furnizori, confirmarea platilor in sistem;
Distribuie tichetele de masa pe baza pontajului si intocmeste situatia lunara;
Indosariaza extrasele de cont si le trimite la contabilitatea centrala;
Pastreaza in casierie situatia intocmita si semnata care contine suma incasarilor, suma platilor si soldul aferent acestora, urmind sa intocmeasca foaia de varsamant si registrul de casa;
Cerinte
Minim liceu, de preferat cu experienta profesionala de aprox. 12 luni in domeniul comercial;
Persoane serioase, muncitoare, responsabile, amabile;
Se ofera
Conditii de munca occidentale, salariu atractiv;