Casieri si vanzatori - pentru magazinele Billa Timisoara, R. Valcea, Bucuresti, Sibiu, Arad

SC BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Emite bonul fiscal pentru produsele cumparate de client si incaseaza contravaloarea acestuia/
Prezinta marfa intr-un mod atractiv si raspunde de aranjarea acesteia pe rafturi

CERINTE

Studii medii finalizate
• Capacitatea de a lucra cu oameni si valori materiale
• Simt de raspundere si seriozitate
• Dinamism si atentie distributiva
• Flexibilitate si rezistenta la stres
• Disponibilitate la program de lucru in ture
• Experienta in domeniu constituie avantaj

Numai candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati pentru interviu.

CV-urile se pot depune si direct la magazinele din orasele mentionate.

BENEFICII OFERITE

bonuri masa

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.