CASIERI SI LUCRATORI COMERCIALI - CASH & CARRY

BM ePayPoint-specializata in Servicii de Leasing

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele clientului nostru, cel mai mare reprezentant Cash & Carry din Romania, cautam CASIERI si LUCRATORI COMERCIALI pentru a lucra in cadrul dinamicelor lor magazine in Bucuresti si in zonele apropiate.

Fiecare pozitie ofera angajatului sansa de a lucra in cadrul unui gigant multinational si sa obtina abilitati vitale de lucru cu clientii.

CERINTE

Daca esti :
- Comunicativ(a), prietenos(oasa), sociabil(a) si politicos(oasa);
- Eficient(a) si responsabil(a);
- Flexibil(a) - disponibil(a) sa lucrezi in variate departamente ale magazinului

Si esti in cautarea unei colaborari pe termen lung, atunci APLICA ACUM!!!

BENEFICII OFERITE

- salariu
- bonuri de masa
- program de lucru in ture
- transport asigurat
- oportunitatea de a fi parte a unei imense echipe dinamice, toti muncind pentru un scop comun

DESCRIEREA FIRMEI

BM ePayPoint are a division of the Barnett McCall family.