CASIERI

KREVIN

Job expirat

RESPONSABILITATI

KREVIN recruteaza CASIERI pentru o companie colaboratoare din Bucuresti.

 acceptarea si validarea tichetelor de pariere;
 furnizarea de informatii utile clientilor despre oferta si regulamentul de joc;
 realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de client;
 venirea in intampinarea nevoilor clientilor
 asigurarea si mentinerea curateniei in interiorul si exteriorul punctului de lucru;
 crearea unui mediu atractiv si primitor pentru jucatori;
 utilizarea soft-ului de pariuri sportive.

CERINTE

 obiectivitate, atentie la detalii, comunicare, integritate;
 orientare catre relatia cu clientii;
 cunostinte operare calculator;
 cunostinte medii de limba engleza;
 persoane tinere, active, inteligente, dornice de afirmare si care isi doresc un serviciu stabil in cel mai mare lant de sali de pariuri sportive;
 atitudine pozitiva fata de colegi si activitatea profesionala;
 foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
 disponibilitate pentru program flxibil: lucru in ture.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

 oportunitatea unui loc de munca stabil;
 contract de munca incheiat pe durata nedeterminata, forme legale de munca;
 tichete de masa;
 instruire de specialitate si dezvoltare profesionala;
 posibilitati de avansare;
 echipa tanara si dinamica, motivata si orientata spre atingerea obiectivelor.

Candidatii interesati pot trimite CV-ul, specificand postul pentru care aplica, la adresa e-mail: recrutare@krevin.ro sau la numarul de Fax: +40 21 311 05 85.
Numai candidatii selectati vor fi contactati.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Strong people doing great things!

KREVIN iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Depune-ti CV-ul si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca scoase la concurs de companiile din Romania, Franta, Belgia, Germania si Italia. Odata inscris, consilierii nostri iti vor cauta un job care sa te reprezinte in functie de cerintele si criteriile tale.

Posturile pentru care recrutam sunt din diferite domenii de activitate: IT, Juridic, Media, Inginerie, Educatie, Arhitectura, Constructii, Financiar, Sanatate, etc.

Suntem prezenti in:

Agentie Bucuresti: Str. Calea Victoriei, nr. 155, scara 6, etaj 6, bloc D1, sector 1, 010096
tel/fax: 0213.110.585
email: contact-b@krevin.ro

Agentie Iasi: Str.Gavril Muzicescu nr.2, 700127
tel/fax: 0232.217.704
email: contact-is@krevin.ro

Agentie Suceava: Str. 6 Noiembrie, nr. 4, 720192
tel/fax: 0230.211.215
email: contact@krevin.ro

Agentie Bacau: B-dul. Unirii nr. 30, Birou 2, 600192
tel/fax: 0234.513.100
email:contact-bc@krevin.ro