Casiera

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Incasarea platilor de la clienti si de la casieriile secundare;
- Inregistrarea documentelor de contabilitate primara;
- Intocmirea registrului de casa;
- Inregistrarea in softul de contabilitate a tuturor operatiunilor facute prin casa;
- Urmarirea decontarii in termen a avansurilor platite;
- Intocmirea politelor de asigurare pentru autoturismele vandute.

CERINTE

- Cunostinte de contabilitate primara;
- Cunostinte PC;
- Studii medii sau superioare economice;
- Experienta intr-un post similar;
- Atentie concentrata si distributiva, memorie vizuala.

BENEFICII OFERITE

MERIDIAN, prin cele doua showroom-uri ale sale, se prezinta ca una din cele mai moderne concesiuni bimarca Dacia-Renault. Obiectivul companiei MERIDIAN este sa ofere solutii practice intr-un mod transparent, eficient si profesional. MERIDIAN este o institutie care creste constant, se adapteaza permanent la nou, schimba tehnologiile, introduce noi servicii pentru a veni in intampinarea solicitarilor clientilor. Compania MERIDIAN va continua sa lupte pentru deviza care o defineste: capacitatea de a anticipa si inova. Succesul nostru depinde de succesul clientilor nostri. Pentru a ne atinge obiectivele, vom continua sa ne bazam pe increderea clientilor nostri, dar mai ales pe activitatea lor alaturi de noi.

MERIDIAN - un singur nume, o mare familie!