Casiera

CATAVENCU S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza toate operatiunile de plati si incasari in numerar;
- Se asigura de existenta tuturor vizelor obligatorii pentru efectuarea operatiunilor de plati, inainte de efectuarea acestora;
- Intocmeste registrul de casa;
- Semneaza registrul de casa la sfarsitul fiecarei zile;
- Intocmeste si semneaza monetarul la sfarsitul fiecarei zile, in doua exemplare: un exemplar la casierie si un exemplar atasat registrului de casa;
- Informeaza directorul financiar in legatura cu soldul zilnic al registrului de casa: necesar, depasire plafon,etc;
- Intocmeste orice alte documente legale in legatura cu activitatea de casierie;
- Urmareste scadenta biletelor la ordin, intocmeste borderoul pentru banca si preda documentele (borderou+bilet la ordin) la contabilitate;
- Opereaza platile prin banca in sistem multicash in baza documentului primit de la directorul financiar

CERINTE

- experienta profesionala minim 2 ani;
- cunostinte legislatie fiscala;
- persoana organizata, responsabila
- atentie la detalii, rezistenta la stres
- capacitatea de concentrare pe perioade lungi de timp

Grupul Realitatea-Catavencu editeaza publicatiile Academia Catavencu, Cotidianul, Money Express, Business Standard, Investitii si Profit, Bilant, Le Monde Diplomatique, Idei in Dialog, reteaua 24 FUN, Tabu, Superbebe, Psihologia azi, J\'adore, IQads, Bucataria pentru Toti si Aventuri la Pescuit; televiziunile Realitatea TV si Money Channel; reteaua de radio Guerrilla; agentia de stiri NewsIn si reteaua in-store advertising Monopoly TV. www.gruprc.ro