CASIER/VANZATOR

CALIF - Orientul intr-o lipie

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
• Acordă consultanţă specializată clienţilor pentru cumpărarea produselor; soluționează reclamații sau sesizări venite din partea clienților
• Încasează banii sau alte forme de plată pentru vânzarea de produse din magazin; gestionează corect valorile încasate, răspunde direct de suma cu care lucrează; răspunde de corectitudinea oricărei tranzacţii efectuate şi de numerarul aflat în gestiune
• Asigura servirea impecabila a clientilor cu produsele/mancarurile/bauturile comandate de catre acestia
• Cunoaste meniul astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare si bauturi
• Incasarea contravalorii meniului servit
• Raspunde de aspectul si imaginea societatii
• Respecta procedurile de lucru ale societatii

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
• Studii medii finalizate
• Minim 1 an experienţă anterioară în lucrul cu clientii
• Orientare spre client – gestionarea împrejurărilor dificile în lucrul cu clienţii, oferirea de consultanță și asistenţă
• Orientare spre munca în echipă – capacitatea de a coopera şi a lucra eficient cu ceilalţi, de a fi parte a unei echipe
• Abilitati foarte bune de comunicare si relationare cu clientii
• Aspect fizic commercial, placut si ingrijit
• Cunostinte bune de operare PC
• Orientarea catre rezultate - dedicat in atingerea rezultatelor stabilite, proactiv, folosește orice oportunitate oferita pentru a se implica
• Adaptabilitate/Flexibilitate
• Toleranţă la stres
• Disponibilitate pentru program de lucru flexibil
• Cunoasterea limbii engleze (prezinta avantaj)

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
• Pachet salarial motivant
• Posibilitate de formare si dezvoltare profesionala
• Avantajul de a lucra într-o echipă tânără şi dinamică

CALIF – firma de top, prezenta pe piata de restaurante/fast food din Romania cu locatii moderne si bucatarie turceasca

www.calif.ro