CASIER SUPERMARKET BUCURESTI

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lant de SUPERMARKETURI din Bucuresti ANGAJEAZA CASIER/ CASIERA - RESPONSABILITATI:
- scaneaza produsele aflate pe banda ale clientului ;
- intreaba clientul in legatura cu modalitatile de plata prin care va achita produsele alese ;
- ajuta clientul in a aseza produsele incasate in pungi ;
- asigura necesarul zilnic de monede fie prin solicitarea acestora de la clienti, fie prin a-l comanda periodic de la caseria centrala ;
- trateaza clientii cu respect si amabilitate, evitand in totalitate discutiile in contradictoriu cu acestia ;

CERINTE

- experienta in domeniu de minim 6 luni constituie un plus, dar nu este obligatorie.
- candidatul trebuie sa aiba dorinta de munca, rabdare si tact in relatia cu clientii.
- seriozitate, responsabilitate

BENEFICII OFERITE

- posibilitati reale de avansare;
- lucrul intr-un mediu stabil;
- trecerea integrala a salariului pe cartea de munca;
- beneficii salariale: bonuri de masa.

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- agentie de munca temporara in Romania
- recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate