Casier, Sector 2, Pantelimon

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

UPA Solutions recruteaza pentru unul din clientii sai, CASIER pentru sectorul 2.

- Întâmpinarea clienţilor
- Facturarea produselor
- Gestionarea mijloacelor de plata
- Gestionarea spaţiului de lucru
- Gestionarea retururilor
- Îndeplinirea responsabilităţilor specifice casei
- Îndeplinirea responsabilităţilor specifice punctului de facturare

CERINTE

- Persoana responsabila
- Cu abilitati de comunicare si relationare
- Minim studii medii ( 12 clase )

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masa 9.35 ron * zile lucrate/ luna
- Sporuri de weekend si de sarbatori.
- Salariu brut 1050 brut
- Program: 8h/ zi ; 2 zile libere saptamanal

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro