CASIER PRINCIPAL

S.C. SINDSERV S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde de emiterea si utilizarea documentelor in conformitate cu normele metodologice privind utilizarea formularelor aferente activitatii financiar - contabila
- raspunde de respectarea regimului de plati si incasari cu numerar in conformitate cu reglementarile financiar - contabile

CERINTE

- studii economice( studiile superioare constituie avantaj)
- cursuri de contabilitate
- capacitate de incadrare in termene
- motivatie reala pentru o cariera in acest domeniu
- cunostinte operare PC( word, excel)

Casierul principal va efectua operatiuni de incasari si plati in numerar, aferente deconturilor de deplasare, cheltuieli curente, va intocmi zilnic registrul de casa si va stabili la sfarsitul zilei soldul de numerar existent in casierie

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv si motivant / bonuri de masa
- oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale

DESCRIEREA FIRMEI

Societatea se ocupa cu:
- citirea echipamentelor de masurare a energiei electrica la consumatorii casnici si privati
- incasarea contravalorii consumurilor de energie electrica
- executarea si proiectarea de instalatii electrice interioare pentru constructii civile si industriale
- proiectarea si executarea de linii electrice,aeriene sau subterane, cu tensiuni nominale de 0.4 KV - 20 KV si posturi de transformare cu tensiunea nominala superioara de cel mult 20 KV.