CASIER PENTRU MAGAZINUL DIN BUCURESTI SECTOR 4 si 6

SC PLUS DISCOUNT ROMANIA SCS

Job expirat

RESPONSABILITATI

-operare case de marcat
-deservirea amabila si rapida a clientilor
-respectarea procedurilor cu privire la manipularea banilor
-participarea la realizarea inventarelor

CERINTE

- orientarea catre clienti este prioritatea dumneavoastra
- capacitate de a lucra cu placere intr-o echipa
- angajament personal si flexibilitate
- experienta in domeniu prezinta avantaj
- seriozitate, loialitate
- organizat
- capacitate lucru program prelungit
- disponibilitate lucru sambata si duminica

BENEFICII OFERITE

- procese de munca optime pe baza unor tehnologii de ultima ora
- loc de munca sigur si de viitor intr-o companie internationala de succes
- o echipa tanara si motivata
- bune sanse de formare a carierei pentru angajatii cu rezultate bune
- salariu motivant

Plus Discount România este o retea de magazine de tip discount apartinând concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial. Divizia Plus este deja existenta cu peste 4.100 de magazine si 40.000 de angajati în 9 tari din Europa.
În prezent în România exista 48 magazine Plus, urmând ca reteaua sa se extinda în urmatorii ani.