CASIER - part-time, sezonier, full-time

S.C. Romania Hypermarche S.A. - CORA PANTELIMON

Job expirat

RESPONSABILITATI

- scaneaza articolele la casa de marcat
- incaseaza contravaloarea marfurilor
- emite bonuri de casa

CERINTE

- orientare catre client, amabilitate, responsabilitate
- exprienta anterioara pe un post similar nu este necesara

BENEFICII OFERITE

- posibilitate transport gratuit pentru cei din zona Branesti, Pantelimon
- posibilitatea construirii unei cariere intr-un mediu dinamic
- pachet salarial atractiv
- prime trimestriale in functie de performante
- tichete de masa
- asigurare medicala la o clinica privata

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaise. In prezent, in lume exista peste 80 de hipermarketuri Cora: 59 in Franta, 9 in Belgia si Luxemburg, 7 in Ungaria, 3 in Antile si 3 in Romania.In contextul expansiunii sale continue, Cora ofera persoanelor ce doresc sa-si construiasca o cariera, un mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare.