Casier parcare

Park & Fly

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Incaseaza contravaloarea serviciilor cumparate de clienti folosind diverse instrumente de plata.
- Deservirea amabila si rapida la casa a clientilor.
- Raspunde de tinerea corecta si la zi a evidentei primare privind activitatile de incasari si plati prin casierie.
- Respecta procedurile cu privire la manipularea banilor.
- Intocmeste zilnic Registrul de Casa si diverse situatii de vanzari.
- Raspunde de predarea integrala a numerarului incasat in fiecare tura.

CERINTE

- studii medii;
- seriozitate, atentie sporita;
- experienta constituie un avantaj;
- fara antecedente penale;
- cunostinte minime operare PC (Excel, Word);
- abilitati de comunicare, organizare;
- orientare catre client, amabilitate;
- capacitate de lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

- salariu;
- bonuri de masa;
- program de lucru in ture de 12 ore;

Firma Park & Fly are ca activitate principala oferirea de servicii de parcare pe termen lung in locatia situata in imediata apropiere a Aeroportului International Henri Coanda Otopeni.