Casier-operator sala de jocuri

2M Suport Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

• raspunde de tinerea corecta si la zi a evidentei primare privind activitatile de incasari si plati prin casierie ;
• dupa absolut fiecare introducere de impulsuri in masinile electronice cu cistiguri se bata bonul fiscal in casa de marcat (inclusiv impulsurile introduse si, mai apoi anulate);
• la sfirsitul zilei se va scoate "Z"-ul , care se va atasa la caietul rosu (situatia incasarilor zilnice);
• se verifica tot timpul sa coincida suma intrarilor de pe contoare cu suma de pe casa de marcat;
• completeaza la sfirsitul zilei caietul rosu (situatia incasarilor zilnice) fara stersaturi sau modificari de nici un fel;
• completeaza la sfirsitul zilei registrul de casa;
• completeaza la sfirsitul zilei monetarul, care se se ataseaza la registrul de casa;

CERINTE

• va avea o atitudine politicoasa si civilizata in relatiile cu jucatorii;
- fire comunicativa, sociabila;

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv+bonusuri;

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare de personal