Casier/ lucrator comercial

Smartree Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Smartree Romania angajeaza pentru unul dintre clientii sai, un cunoscut retailer aflat in expansiune, casieri care vor avea urmatoarele responsabilitati:

- Incaseaza banii sau alte forme de plata pentru vanzarea de produse din magazine;
- Eticheteaza si aranjeaza produsele pe raft;
- Verifica si consemneaza termenele de valabilitate pentru produsele din magazine;
- Asigura o calitate sporita interactiunii cu clientii prin:
• cunoasterea produselor si oferirea de informatii despre acestea;
• minimizarea plangerilor clientilor sau rezolvarea prompta a acestora.
- Asigura curatenia din cadrul magazinului conform standardelor igienico-sanitare.

CERINTE

- Experienta in comert reprezinta un avantaj;
- Atitudine orientata catre client si foarte bune abilitati de comunicare;
- Disponibilitate la program in 3 ture;
- Cunostinte minime de operare PC.

Smartree Romania este o companie specializata in externalizarea salariala, administrare de personal si munca temporara, cu mai mult de 10 ani experienta.

Smartree a reusit sa devina partenerul preferat al companiilor de succes, fie ca sunt companii romanesti, fie ca sunt companii multinationale.

Smartree este partener exclusiv in Romania al ADP - Automatic Data Processing (www.adp.com) si gestioneaza contractele globale care necesita procesare salariala locala.