Casier / Lucrator Comercial

SEPABO GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducerea datelor in programul de gestiune in vederea emiterii facturilor.
- Efectuarea incasarilor in numerar.
- Prezentarea si vanzarea produselor din magazin.

CERINTE

- Absolvent studii medii.
- Cunostinte PC.
- Capacitate de invatare.
- Persoana serioasa, responsabila.
- Aptitudini de comunicare.
- Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare (oferim training).
- Experienta in activitatea comerciala constituie un avantaj.
- Experienta in vanzarea de produse electrice si de feronerie constitue un avantaj suplimentar.

BENEFICII OFERITE

- Un loc de munca sigur, stabil, bine remunerat, cu posibilitate de recunoastere a meritelor si promovarea in functie de rezultatele individuale.
- Conditii de munca la un standard ridicat.
- Pachet salarial atractiv (fix + bonus + comision din vanzari).
- Decont abonament.
- Carte de munca.

Sepabo Grup este o societate comerciala nou infiintata avand principalul obiect de activitate vanzarea produselor electrice si de feronerie.
Detinand un sediu comerial cat si un magazin de desfacere proiectate si realizate la standarde ridicate, Sepabo Grup se va orienta si catre noi obiecte de activitate, promovarile personalului catre noile functii facandu-se din randul angajatilor loiali si cu rezultate deosebite.