Casier - Fashion Retail

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura aplicarea in totalitate a normelor legislative in vigoare;
- Incasarea corecta a mijloacelor de plata;
- Intocmeste monetarul si documentele specifice activitatii;
- Asigurarea unei deserviri profesioniste si rapide la casa

CERINTE

- Responsabilitate;
- Aptitudini de comunicare foarte bune, orientare catre client;
- Dinamism;
- Cunostinte P.C. si case de marcat
- Studii medii (de preferat in finante-contabilitate);
- Capacitate de lucru cu cifre si bani, capacitate de analiza si planificare

BENEFICII OFERITE

Oferta:

- pachet salarial motivant;
- mediu de lucru placut;

Vor fi selectate si contactate doar aplicatiile care corespund cerintelor postului, motiv pentru care rugam candidatii interesati sa mentioneze in aplicatia lor elementele care ii recomanda pentru jobul respectiv din punct de vedere al cunostintelor si experientei.

Clientul nostru este una din cele mai mari companii de fashion retail din Romania. Compania este intr-un amplu proces de expansiune motiv pentru care doreste sa-si consolideze echipa.

B.C.L. GROUP este o firma specializata in resurse umane, ce ofera servicii de recrutare si consultanta.
Deoarece suntem convinsi ca putem identifica cei mai buni candidati pentru o organizatie, acordam o atentie deosebita procesului de recrutare si selectie astfel incat succesul recrutarii sa ajute la dezvoltarea profesionala a candidatilor cat si la succesul Clientului.
“Noi adaugam valoare capitalului uman”