CASIER (COD: CLF)

Eurojobs Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Scopul postului:
Incaseaza produsele prezentate la casa, respectand normele de servire a clientilor.

Responsabilitati principale:
1. Incasare:
- Scaneaza produsele aflate pe banda ale clientului
- Intreaba clientul in legatura cu modalitatea de plata prin care va achita produsele alese
- La sfarsitul turei, preda Sefului Magazin suma incasata (numerar, tichete de masa, etc.)
- Contribuie la buna desfasurare a campaniilor promotionale care au loc in magazin prin anuntarea acestora si distribuirea materialelor promotionale

2. Comunicare si Relationare:
- Trateaza clientii cu respect si amabilitate, evitand in totalitate discutiile in contradictoriu cu acestia
- Anunta imediat Seful de Magazin cand una dintre casele de marcat inregistreaza o defectiune

CERINTE

- Minim Studii Medii absolvite
- Experienta pe un post similar constituie un avantaj
- Cazier curat
- Aspect ingrijit si curat
- Bune abilitati de interactiune cu clientii
- Responsabilitate si seriozitate in munca

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv si alte beneficii

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane.