Casier Agentie Pariuri

CG CONSULTING GAMES

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

- Informarea clientilor in legatura cu promotiile si regulile jocurilor aflate in derulare;

- Incasarea banilor pentru vanzarea serviciilor si produselor specifice;

- Cunoasterea produselor si oferirea de informatii utile despre acestea;

- Asigurarea curateniei in cadrul agentiei conform standardelor;

- Acceptarea si validarea tichetelor de pariere;

- Evidenta contabila a operatiunilor de incasari si plati, gestionarea numerarului si intocmirea zilnica a documentelor financiar-contabile;

- Crearea unui mediu ambiental placut pentru jucatori.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- studii medii absolvite;

- cunostinte de operare PC – nivel mediu;

- atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;

- persoana echilibrata, responsabila, constiincioasa;

- loialitate, corectitudine si seriozitate;

- capacitate de planificare si de organizare a activitatii proprii.

BENEFICII OFERITE

OFERTA:

- Salariu atractiv

- Oportunitatea unui loc de munca stabil;

- Instruire de specialitate si dezvoltare profesionala;

DESCRIEREA FIRMEI

Monitoring , Joc de noroc