CASIER

BP CONSULTING SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Locuri de munca disponibile in cadrul unui lant de supermagazine cu profil alimentar din Bucuresti.

- Program de lucru in ture.

CERINTE

- Aplicantii vor avea caficare in domeniu sau experienta pe post de minim 2 ani.

- Pentru posturile de casier - minim 12 clase absolvite.

- Experienta anterioara intr-un post similar constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masa.

BP CONSULTING SERVICES ofera consultanta si asistenta directa in dezvoltarea si mentinerea politicilor, procedurilor si tehnicilor de personal prin conceperea si implementarea de solutii ce iau in calcul cerintele individuale.
Avand la baza o experienta solida, o buna cunoastere a pietei muncii din Romania, punand in practica un sistem propriu, riguros de selectie, bpcs este partenerul specializat in medierea relatiilor de munca si instruirea de personal, asistand angajatorului si angajatului pe tot parcursul derularii relatiilor de munca.