CASIER

Diverta Retail SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- incasarea contravalorii marfurilor si serviciilor vandute (cash,card,bonuri valorice)
- emiterea documentelor justificative privind vanzarea
- oferirea de informatii referitoare la produse, pret, modalitati de plata
- supravegherea zonei din imediata apropiere a casei de marcat
- realizeaza alte sarcini trasate de seful direct, care corespund pregatirii, experientei si calificarii.

CERINTE

- studii medii;
- comunicare foarte buna;
- orientare spre client;
- atentie la detalii;
- familiarizare in lucru cu cifrele;
- corectitudine, seriozitate si responsabilitate;
- cunostinte de operare PC si echipamente de casierie;
- spirit de echipa.

Cu o experienta de 7 ani pe piata de retail, DIVERTA - parte a grupului RTC, reprezinta cel mai mare lant de magazine media prezent in 45 de orase, acoperind o suprafata comerciala de peste 22.500 mp care este vizitata anual de peste 7 milioane de oameni.

Diverta isi gaseste resursele de crestere in dezvoltarea personalului si incurajeaza spiritul antreprenorial la toate nivelurile companiei. Motivatia celor 700 de angajati Diverta o reprezinta atat oportunitatea de a desfasura proiecte de amploare cat si pasiunea pentru a reusi intr-un mediu provocator precum industria retail-ului.

Pentru mai multe informatii va rugam sa accesati site-ul http://www.diverta.net