CASIER

Sensiblu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura colectarea si depunerea la banca a cash-ului;
- Efectueaza toate platile in numerar;
- Primeste zilnic incasarile reprezentantilor de vinzari;
- Verifica zilnic chitantierul, borderoul centralizator al reprezentantilor de vanzari;
- Depune zilnic incasarile la banca;
- Intocmeste zilnic registrul de casa;
- Efectueaza,tine evidenta si justifica efectuarea tuturor avansurilor

CERINTE

Absolvent studii superioare economice;
- Cunostinte Contabilitate primara;
- Experienta profesionala minim 1 an in domeniul casieriei ROL/valuta;
- Cunostinte operare PC si echipamente de casierie;
- Abilitati de organizare si planificare;
- Atentie la detalii;
- Corectitudine, seriozitate si responsabilitate.

Sensiblu a introdus pentru prima data in Romania conceptul de Sensiblu a introdus pentru prima data in Romania conceptul de ¿health and beauty pharmacy¿, ajungand in scurt timp cea mai mare retea de farmacii cu acoperire nationala. Impreuna cu Mediplus, lider pe piata distributiei de medicamente, Sensiblu face parte din holdingul A&D Pharma, unul din cele mai dinamice grupuri farmaceutice din Romania.