CASIER

MERIDIAN VEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incasarea platilor de la clienti si de la casieriile secundare
Inregistrarea documentelor de contabilitate primara
Intocmirea registrului de casa
Inregistrarea in softul de contabilitate a tuturor operatiunilor facute prin casa
Urmareste decontarea in termen a avansurilor platite
Intocmeste polite de asigurare pentru autoturismele vandute

CERINTE

Cunostinte de contabilitate primara
Cunostinte PC
Studii medii sau superioare economice
Experienta intr-un post similar
Atentie concentrata si distributiva, memorie vizuala

BENEFICII OFERITE

Salariul net 1400 ron

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.