CASIER

Bravo International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura evidenta avansurilor spre decontare si a lipsurilor imputabile;
- Intocmeste corect si la zi documentele conform prevederilor legale pentru sumele incasate sau platite;
- Asigura evidenta numerarului aflat in casierie zilnic, plata salariilor, a avansurilor, sau a oricaror plati in numerar aprobate de persoanele in drept;
- Asigura evidenta trezoreriilor punctelor de lucru si inregistreaza zilnic informatiile legate de incasarile si platile efectuate la punctele de lucru si verifica corespondenta cu sumele inregistrate in registrul de casa si softurile informatice;
- Intocmeste si verifica periodic raportele specifice activitatii de casierie .
Tine evidenta zilnica a Registrului de casa

CERINTE

- studii superioare/ medii
- cunostinte de contabilitate primara si cuno¿tin¿e de legisla¿ie gestiune numerar;
- experienta intr-un post similar de minim 1 an;
- cunostinte avansate de operare PC;
- cunostinte de limba engleza;
- responsabilitate, capacitate organizatorica, comunicativitate, orientare spre rezultate, atentie la detalii, spirit de echipa;
- rezistenta la munca in conditii de stres, flexibilitate

BENEFICII OFERITE

Conditii legale de lucru;
- Bonuri de masa;
- Oportunitati de avansare;
- Mediu de lucru tanar si dinamic

Grup de firme care se ocupa cu importul , productia si comercializarea materialelor de constructii, in special acoperisuri metalice si mase plastice .