Casier

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Casierul va avea urmatoarele responsabilitati:

- Gestiunea incasarilor efectuate prin casa centrala de la Otopeni;
- Plata avansurilor in numerar;
- Emiterea pieselor de casa aferente intarilor si iesirilor de numerar;
- Intocmirea registrului de casa;
- Efectuarea incasarilor cu alte mijloace de plata: CEC, CARD;
- Urmarirea avansurilor in numerar acordate salariatilor si justificarea lor;
- Pregatirea numerarului pentru depunerea la banca.

CERINTE

- Liceu - profil economic
- Notiuni de contabilitate primara
- Cunostinte bune de operare PC - Word, Excel
- Cunostinte de limba franceza constituie avantaj
- Loialitate, integritate, rigurozitate
- Capacitate si disponibilitate de a lucra in echipa
- Dorinta de a invata si progresa, dinamism

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Posibilitatea formarii profesionale
Posibilitati de promovare
Ambianta profesionala

IPSO, filiala a societatii franceze MAGELLAN, este puternic implantata, fiind prezenta de mai multi ani in Romania.
IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:
Renault Trucks;
Automobile Renault, Dacia si Nissan;
John Deere, Kuhn si Westfaliasurge.
Mai mult de 600 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse.
Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.