CASIER

AVRIG 35

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Lunare :
¿ Pregateste registrele de casa pentru companiile din cadrul grupului.
¿ Efectueaza inregistrarea contabila a tuturor operatiunilor de incasare/plata in numerar :
-sume ridicate de la banci, clienti, asociati, debitori, diversi
-avans de trezorerie neutilizat
-incasari din prestari servicii si alte activitati
-depuneri cu numerar la banci
-plati efectuate catre furnizori
-avansuri acordate catre personal
-sume achitate personalului, tertilor ( pensii alimentare), asociatilor, diversilor creditori
-sume transferate intre companiile grupului
-avansuri acordate de trezorerie
¿ Verifica soldurile si rulajele zilnice pentru fiecare companie.
¿ Pregateste diferite situatii contabile la cererea CEO/CFO si a sefului contabil (incasari de la clienti, plati catre furnizori, avansurile si deconturile personalului angajat).
¿ Centralizeaza si transmite spre aprobare necesarul de numerar
¿ Verifica si efectueaza inregistrarea contabila a deconturilor personalului angajat pentru Avrig35 Srl, tine evidenta/verifica si confirma cu personalul angajat sumele aflate in curs de decontare.
¿ Claseaza zilnic documentele justificative in vederea arhivarii

2. Anuale :
¿ Verifica soldul contului avansuri de trezorerie ( acordarea avansurilor si decontarea acestora ; diferenta de avans necheltuita si depusa in termen la casierie ; suma in curs de decontare la sfarsitul anului).
¿ Pregateste situatiile de incasari/plati efectuate in numerar la cererea CEO/CFO si a sefului contabil

CERINTE

- studii superioare in domeniul financiar-bancar
- experienta de minim 5 ani in domeniul casieriei
- cunostinte avansate Microsoft Office
- limba engleza nivel mediu
- atentie la detalii, rigurozitate, spirit analitic

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de prestigiu in domeniul investitiilor imobiliare