CASIER

DELI CATERING - Membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Incasarea platilor de la clienti (cash, card, bonuri valorice).

- Intocmirea de facturi.

- Oferirea de informatii clientilor.

CERINTE

- Studii medii finalizate.

- Experienta minim 6 luni pe un post similar.

- Atentie concentrata si distributiva, memorie vizuala, rezisteta la stres.

- Sociabilitate, dinamism, initiativa, optimism.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.

Deli Catering este o prezenta permanenta pe piata romaneasca de servicii din anul 2002, cu un personal alcatuit din maestrii bucatari cu o bogata experinta în catering.

Firma organizeaza si asigura service-ul cu personal calificat pentru cocktail-uri, coffee breaks, receptii, conferinte, buffet-lunch, reuniuni profesionale sau de agrement.

Cu o activitate destul de vasta, Deli Catering detine mai multe cantine sau bufete de incinta, linii de self-service si de curand si un magazin alimentar.