Casier

ATP EXODUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- opereaz¿ încas¿ri în numerar, încas¿ri cu instrumente de plat¿ f¿r¿ numerar;
- opereaz¿ documente de cas¿, întocme¿te registrul de cas¿;
- tip¿re¿te facturi, respectând cerin¿ele legale;
- gestioneaz¿ documentele cu regim special.

CERINTE

-studii medii, de preferin¿¿ absolvent¿ de liceu cu profil economic;
- experien¿¿ relevant¿ pe un post similar;
- experien¿¿ în firm¿ privat¿ - stil de lucru, responsabilitate;
- cuno¿tin¿e ¿i abilit¿¿i dezvoltate de operare PC;
- cunoa¿terea legisla¿iei de baz¿;
- persoan¿ ordonat¿, integr¿, dinamic¿.

BENEFICII OFERITE

-loc de munc¿ stabil într-o companie dinamic¿, aflat¿ în continu¿ dezvoltare;
- mediu de lucru profesionist;
- salarizare atractiv¿.

ATP Exodus este importator ¿i distribuitor na¿ional de piese de schimb pentru camioane, cu 28 de sucursale în ¿ar¿, aflat¿ în continu¿ dezvoltare, ce asigur¿ clien¿ilor servicii de înalt¿ calitate.