Casier

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificarea si completarea datelor inscrise in documentele utilizate in procesul de incasari si plati.
- Verifica acuratetea operatiunilor, identifica eventualele erori si le raporteaza supervizorului.
- Aplica instructiunile si procedurile privind activitatile curente.
- Face incasari si utilizeaza instrumente de incasari si plati

CERINTE

- Absolvent liceu profil (studiile superioare vor fi considerate un avantaj) ;
- Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu;
- Experienta in utilizarea calculatorului;
- Minim 3 ani experienta pe o pozitie similara
- Persoana cu atentie deosebita asupra detaliilor;
- Bune abilitati de comunicare;

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv, oportunitatea de a lucra intr-una din cele mai importante companii aeriene din lume.

Maof Romania este firma de recrutare si selectie, leasing personal, cu capital strain si filiala din Romanaia a grupului MAOF din Israel. Domeniul de activitate principal se refera la asigurarea unor servicii cat mai complete si complexe in domeniul resurselor umane al logisticii si al outsourcing-ului.