Casier

Perfect Tour

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea de plati si operatiuni bancare;
- Ridicarea si depunerea de numerar in baza foilor de varsamantsi CEC-uri din conturile deschise la trezorerie;
- Ridicarea extraselor, verificarea sumelor decontate cu anexele justificative;
- Intocmirea registrului de casa avand la baza documentele justificativede incasare si plata.

CERINTE

- Studii medii (studiile de specialitate constituie un avantaj);
- Operare calculator, Word, Excel, Internet;
- Capacitate de analiza si planificare;
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare - atat cu clientii, cat si cu colegii;
- Disponibilitate pentru ore suplimentare (ocazional);
- Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung;
- Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate;
- Rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru agreabil, conditii excelente;
- Salariu motivant cu posibilitati de crestere in functie de realizarile inregistrate;
- Posibilitatea de integrare intr-o echipa tanara, profesionista si motivata.

DESCRIEREA FIRMEI

Turism