Casier

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificarea preturilor fiecarui produs cumparat de clienti, emiterea bonului fiscal, incasarea contravalorii produselor achizitionate (cash sau prin card), oferirea restului
-La cerere, emiterea facturii fiscale pentru marfa achizitionata de clienti
- Tinerea unei evidente zilnice a Registrului de casa
- Ordonarea si arhivarea zilnica a documentelor gestionate
- Deservirea amabila si rapida a clientilor
- Mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca

CERINTE

- Experienta de cel putin 2 ani pe o pozitie de casier
- Studii medii finalizate (liceu)
- Experienta in lucrul cu clientii: manifestarea permanenta a unei bune conduite profesionale in relatie cu clientii, furnizorii si colegii
- Obisnuinta de a lucra cu valori materiale, seriozitate si simt de raspundere
- Spirit comercial
- Disponibilitate la program de lucru in ture.

Doar candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati pentru interviu.

BENEFICII OFERITE

Angajator: magazin de componente electronice si electrice cu programul : 9-19 in cursul saptamanii si 10-14 sambata, 2 sambete pe luna.