CASH SLOT

Ritzio BU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incepand cu luna Februarie, lantul de cluburi Million isi deschide urmatoarele 3 locatii.

Pozitia oferita presupune:deservirea clientilor din punct de vedere financiar

Intocmirea actelor necesare pentru evidenta casieriei: balante, solduri, numerar

Controlul asupra modului de folosire a evidentelor financiare

Verificarea slipurilor completate de catre Slot Attendant

CERINTE

- Persoane cu experienta in casierie, dornici sa se alature unei echipe intrenationale de peste 10.000 angajati in Europa.

- Cunoasterea limbii engleze obligatoriu

- Program flexibil, part time:12/36

- Aptitudini aritmetice si de calcul numeric

- Structura logica

BENEFICII OFERITE

- Salarizare deosebita

- Training de doua saptamani

- Bonusuri lunare

- Bonuri de masa

- Mediu de lucru deosebit

- Avansare se poate face dupa 3 luni

Companie multinationala cu filiale in 5 tari Europene informatii pe www.ritzio.com(varianta in engleza)