Carrefour Express - Vanzatori/Casieri

Pronto Express

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea activității specifice casei de marcat intr-un mod corect ;
- recepționarea livrărilor de marfă;
- asigurarea curățeniei in magazin;
- completarea in permanenta a rafturilor cu marfa pe baza principiului FIFO;
- indepărtarea de la raft a produselor deteriorate sau care nu respecta standardele;
- informarea clienților, oferirea consultantei despre produse si despre promoțiile existente;
- inventarierea stocului de marfa

CERINTE

- dornic de a învăța lucruri noi si de a se dezvolta profesional in cadrul firmei noastre;
- aptitudini de utilizare a calculatorului la nivel elementar;
- comunicativ;
- sociabil;
- rezistent la stres;
- atenție distributiva;
- punctual.

BENEFICII OFERITE

- bonusuri in functie de performanta;
- bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Viziunea

PRONTO va ajunge lider pe piața magazinelor de proximitate din București prin:

Calitate si Dinamism
Creativitate si Pasiune

Misiunea

Vom face tot ce ne sta in putinta pentru a creste calitatea vieții bucureștenilor, aducându-le aproape de casa aproape tot ce au nevoie pentru ei si familia lor, pentru a putea cumpăra de la noi repede si bine.
Valori

INTEGRITATE: in tot ceea ce facem respectam valorile etice fundamentale
SATISFACTIE: urmarim excelenta si intelegem ca binele este dusmanul excelentei
DINAMISM: alegem sa ne facem treaba repede si bine
CULTURA ANTREPRENORIALA: munca si ideile noastre creeaza dezvoltare personala si a firmei.
RESPONSABILITATE SOCIALA.