CARDS DIRECT SALES AGENT

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai planuri mari pentru viitor?
Alatura-te unei organizatii dimamice care iti ofera oportunitati de dezvoltare in cariera!
LIBRA BANK RECRUTEAZA
Echipa mobila - CARDS DIRECT SALES AGENT

- Va promova si vinde cardurile LIBRA BANK;
- Va raspunde de mentinerea si cresterea portofoliului de clienti persoane fizice si juridice care utilizeaza cardurile Libra Bank;
- Va oferi consultanta cu privire la tranzactiile zilnice ale clientilor, la solicitarea acestora;
- Raspunde de atingerea targetului stabilit de banca pe segmentul vanzarilor de carduri.

CERINTE

¿ STUDENT/ Absolvent studii superioare.
¿ Capacitate de organizare, comunicare.
¿ Abilitati de mediere si negociere.
¿ Abilitati de vanzare.
¿ Atitudine proactiva.
¿ Creativitate si spirit de initiativa.

Aplicatiile vor fi tratate confidential.
Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare profesionala.
- Plan de cariera in concordanta cu rezultatele obtinute.
- Un mediu de lucru tanar si dinamic care stimuleaza performanta.
- Salariu fix, bonuri de masa + comision vanzari/card.

Libra Bank face parte din grupul american de investii New Century Holdings. Acesta are investitii de peste 3 miliarde de USD in Europa, din care 300 milioane de USD in Romania.
Misiunea Libra Bank este sa ofere cele mai potrivite solutii financiare pentru specialistii din segmentul profesiunilor liberale si pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici si mijlocii. Mizam pe specializare si ne propunem sa fim recunoscuti drept banca ce ofera cele mai rapide raspunsuri clientilor sai.
Libra Bank este mediul de lucru ideal pentru candidatii ambitiosi, cu o atitudine pro-activa, orientata catre rezultate, care doresc sa-si contruiasca o cariera in domeniul bancar.