CANDIDATI pentru CURS PRACTIC de CERCETARE MARKETING - Bucuresti

Field Insights

Job expirat

RESPONSABILITATI

- culegerea de date (informatii tip) pe teren sau prin telefon pe baza unor chestionare cu intrebari prestabilite. Respondentii sunt persoane fizice sau juridice.
- durata cursului este de 2 luni .

CERINTE

- abilitati de comunicare si negociere;
- putere de convingere, persuasiune;
- cunostinte operare PC;
- persoana dinamica si optimista;
- disponibilitatea de a lucra 2-4 ore pe zi

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Cursul este GRATUIT!
Oferim:
- Training de specialitate pe urmatoarele tipuri de proiect:
- CATI (call center);
- testare de produs in locatie centrala;
- exit interview;
- door to door;
- business to business;
- recrutare participanti la focus grupuri;
- recrutare panel;
- vizitatorul misterios.

- Training pentru analiza datelor in SPSS
- Obtinerea unui certificat ce atesta participarea la cursul practic de cercetare marketing;
- Program flexibil (project-based), posibilitatea de a lucra in ture;
- Mediu de lucru profesionist;
- Posibilitatea de promovare;
- Venit atractiv pe baza de performanta;
- Bonusuri in functie de proiect;

Field Insights este o agentie de cercetare de piata, la nivel national lansata in anul 2002, specializata in servicii de field si procesare de date.
Field Insights este membra a ESOMAR, SORMA si MRS.