Camerista hotel

SC Rembrandt Hotel SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rembrandt Hotel cauta persoana pentru postul de camerista hotel, avand ca sarcini curatenia camerelor+bailor de hotel, toaletelor si spatiilor publice, calcatul rufelor, aspiratul scarilor, etc.
Program de 5 zile/saptamana (07.30-15.30)

CERINTE

Pentru acest post nu se cere calificare, doar dorinta de munca si seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+bonuri de masa+decont trasport
Contract de munca
Masa de dimineata, cafea, ceai apa.

Rembrandt Hotel este un boutique hotel de trei stele, cu o capacitate de 16 camere/7 etaje.
Situat in centrul vechi al capitalei bucurestene, cladirea ce dateaza din 1925, a fost renovata complet, hotelul putand fi deschis la inceputul lunii ianuarie 2005.
Camerele mobilate cu piese de cea mai buna calitate, ofera clientilor atmosfera unui "al doilea camin". Facilitatile camerelor se potrivesc atat oamenilor de afaceri, cat si turistilor dornici sa exploreze Bucurestiul.