CAMERAMAN

TELEVIZIUNEA U

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Filmeaza sub supravegherea producatorului, primeste si respecta instructiunile venite din partea producatorului.
● Se asigura ca toate materialele filmate sunt in conformitate cu standardele U, indicatiile producatorului si regulile de productie TV si a normelor CNA.
● Isi aduce aportul pentru imbunatatirea materialelor video, din punct de vedere artistic.
● Participa la realizarea tuturor materialelor necesare U, cat si pentru realizarea materialelor colaboratorilor postului.
● Urmareste si este responsabil de respectarea stricta a regulilor din materialul de brand, de catre toate materialele audio-video destinate U.
● Respecta in totalitate prevederile legale cu privire la spoturile video.
● Realizeaza sarcinile cerute de Directorul de Productie si asistentul acestuia.

CERINTE

- Experienta in domeniu, de preferinta in mass-media minimum 6 luni ;
- cunostinte de imagine - incadraturi
- aten?ie la detalii
- creativitate
- capacitate de analiza si sinteza
- perspicacitate;
- receptivitate;
- studii medii absolvite/studii superioare in curs

BENEFICII OFERITE

- abonament servicii medicale;
- bonuri de masa.

Televiziunea U creeaza trenduri si aduce in Romania cele mai tari hituri ale momentului, fiind prima televiziune interactiva.
Televiziunea U ii asculta pe telespectatori si le ofera posibilitatea de a alege singuri piesele pe care doresc sa le vada la U si rasplateste fidelitatea acestora cu premii atractive si relevante oferindu-le invitatii la cele mai tari concerte si evenimente, excursii in strainatate si sansa de a-si intalni personal idolii.
Televiziunea U se implica in descoperirea tinerilor talentati, asa cum a aratat si cu ocazia turneurilor I Love U, unde a premiat excelenta creativa a participantilor.
Televiziunea U este acolo unde sunt si fanii sai, la cele mai mari evenimente muzicale (B\\\'estfest, Liberty Parade, etc.).