Cameraman

MediaPro Interactiv

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Filmeaza materialele sub supravegherea clientului intern, primeste si respecta instructiunile venite din partea acestuia;
- Instaleaza luminile pentru obtinerea parametrilor video ceruti; regleaza sunetul pentru filmare;
- Isi aduce aportul pentru imbunatatirea materialelor video, din punct de vedere artistic;
- Constituie avantaj editarea materialul video.

CERINTE

- Experienta in domeniu de min. 2 ani;
- Experienta in lucrul cu camerele Sony DSR170;
- Cunostinte solide Adobe Premiere 1.5;
- Cunostinte Adobe After Efects;
- Punctualitate, responsabilitate, seriozitate, spirit tehnic, dinamicitate, mobilitate, comunicativ, abilitati organizatorice si de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-o companie dinamica din industria de internet din Romania
- Salariu motivant.

MediaPRO Interactiv este divizia de internet a grupului MediaPRO. Compania actioneaza in zona dezvoltarii online optimizand site-urile din portofoliu si adaugand proiecte noi, exclusiv online, precum si in zona publicitatii online prin gestionarea in exclusivitate a spatiului publicitar disponibil pe site-urile din grup.