Cameraman

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cameramanul va trebui sa onoreze contracte diverse (de la clipuri de prezentare si pana la evenimente) in conditii de excelenta.
CV-urile trimise trebuie sa contina date exacte despre aparatura video cu care aplicantul este familiarizat cat si o descriere a oricaror posturi anterioare care au presupus utilizarea ei.
Orice cv care nu va contine aceste date nu va fi luat in considerare.
Prezentarea de lucrari relevante in cadrul interviului prezinta un avantaj.
Permisul de conducere categoria B este un avantaj.

CERINTE

Experienta de lucru cu aparate video, preferabil in mediu/aparatura profesional/a.
Postul vacant este pentru municipiul Bucuresti. Rugam aplicantii cu domiciliul in provincie sa specifice care au fost motivele pentru care au decis sa aplice la un job pentru Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial, masina de servici, specializari si traininguri de specialitate, alte avantaje.