CAMERAMAN

FORUM INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

filmeaza sub supravegherea producatorului si respecta instructiunile venite din partea acestuia
- contribuie la imbunatatirea materialelor video, din punct de vedere artistic
- este responsabil pentru calitatea tehnica a materialelor filmate
- are obligatia de a intretine in stare buna de functionare aparatura folosita in exercitarea atributiilor de serviciu
- anticipeaza problemele posibile care pot aparea in timp cu aparatura din dotare
- raporteaza defectiunile aparute in momentul in care acestea se produc.

CERINTE

- experienta in mass-media minimum 6 luni
- cunostinte de imagine - incadraturi
- aten¿ie la detalii
- creativitate
- capacitate de analiza si sinteza
- studii medii absolvite/studii superioare in curs

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, corelat cu experienta si realizarile, posibilitatea dezvoltarii profesionale, mediu de lucru stimulativ.

DESCRIEREA FIRMEI

Organizator de conferinte internationale