CALL CENTER OFFICER

EasyCall Comunicatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania EasyCall Comunicatii recruteaza pentru sediul sau din Bucuresti in regim de lucru Part Time sau Full Time Reprezentanti Relatii cu Clientii. Viitorii angajati vor trebui sa preia apeluri in numele clientilor nostri si sa le ofere suport informational.

CERINTE

Suntem in cautare de persoane serioase, dinamice, cu foarte bune abilitati de comunicare. Postul presupune deasemenea bune cunostinte de operare la calculator. Desi postul este disponibil atat in regim full time cat si part time, viitorii angajati trebuie sa aiba disponibilitate pentru training in regim full time timp de trei saptamani.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- oportunitati de promovare
- mediu de lucru tanar si profesionist

EasyCall Comunicatii -www.easycall.ro - servicii si solutii call center. EasyCall Comunicatii ofera servicii specifice de contact center (customer support, telemarketing, help desk, collection, campanii SMS etc) clientilor si partenerilor sai.