Call center cu italiana

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Preluarea telefoanelor inbound/outbound in ture part time si full time(08.00-24.00) inclusiv week end-urile.
-Interviuri prin telefon (cercetari de piata cantitative)
-Transferul telefoanelor catre departamentul autorizat
-Semnalarea cazurilor deosebite in cadrul procedurilor interne existente in companie
-Customer support

CERINTE

-Cunostinte de limba italiana (scris si vorbit) si rapiditate in utilizarea tastaturii
-Persoana de incredere
-Profesionalism in contactul cu clientii
-Disponibilitate de a lucra in week-end
-Bune cunostinte de PC
-Interes in aprofundarea continuua a cunostintelor
-Abilitati de comunicare, lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Se va discuta la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro